Overige Items: verschil tussen versies
| [ongecontroleerde versie] | [ongecontroleerde versie] |
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| {{icoon|Goudstaaf (500.000 Yang)}}{{icoon|Goudstaaf (1 Mil. Yang)}}{{icoon|Goudstaaf (2 Mil. Yang)}} | | {{icoon|Goudstaaf (500.000 Yang)}}{{icoon|Goudstaaf (1 Mil. Yang)}}{{icoon|Goudstaaf (2 Mil. Yang)}} | ||
| [[Goudstaaf]] | | [[Goudstaaf]] | ||
| − | | Goudstaaf ten waarde van | + | | Goudstaaf ten waarde van 500.000/1.000.000/2.000.000 Yang |
|- | |- | ||
| <center>{{icoon|Stuk Steen}}</center> | | <center>{{icoon|Stuk Steen}}</center> | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
| <center>{{icoon|Zilv. Plak(50.000 Yang)}}{{icoon|Zilv. Plak(100.000 Yang)}}</center> | | <center>{{icoon|Zilv. Plak(50.000 Yang)}}{{icoon|Zilv. Plak(100.000 Yang)}}</center> | ||
| [[Zilver Plak]] | | [[Zilver Plak]] | ||
| − | | Zilver Plak ten waarde van | + | | Zilver Plak ten waarde van 50.000/100.000 Yang |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 22 jul 2016 om 20:17
- Op dit pagina staan items die niet vaak besproken zijn op de bestaande pagina's en/of items die een functie hadden in het Spel.
| Icoon | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| Bloed Pil | Een pil gemaakt van hertenbloed. Het heeft een zwaar hallucinerend effect | |
| Goudstaaf | Goudstaaf ten waarde van 500.000/1.000.000/2.000.000 Yang | |
| Stuk Steen | Door de kleine grootte kan het makkelijk mee worden gedragen. Het wordt op vele manieren gebruikt | |
| Varkensneus | Een neus van een varken | |
|
|
Vuurwerk | ?? |
| Wilde Zwijn Tand | Een hele sterke tand van een Wilde Zwijn | |
| Witte Vlag | ||
| Zilver Plak | Zilver Plak ten waarde van 50.000/100.000 Yang |