Upgrade Items: verschil tussen versies
| [gecontroleerde versie] | [gecontroleerde versie] |
(→Upgrade Items) |
(Beschrijving gefixed) |
||
| Regel 149: | Regel 149: | ||
| {{icoon|Onbekend Medicijn+}} | | {{icoon|Onbekend Medicijn+}} | ||
| [[Onbekend Medicijn+]] | | [[Onbekend Medicijn+]] | ||
| − | | | + | | Een onbekend medicijn met onbekende ingrediënten |
|- | |- | ||
| {{icoon|Onbekende Talisman}} | | {{icoon|Onbekende Talisman}} | ||
| Regel 209: | Regel 209: | ||
| {{icoon|Schorpioenen Staart+}} | | {{icoon|Schorpioenen Staart+}} | ||
| [[Schorpioenen Staart+]] | | [[Schorpioenen Staart+]] | ||
| − | | Een giftige | + | | Een giftige Schorpioenen staart |
|- | |- | ||
| {{icoon|Shiriken}} | | {{icoon|Shiriken}} | ||
| [[Shiriken]] | | [[Shiriken]] | ||
| − | | Een wapen | + | | Een wapen waar sluipmoordenaars mee gooien |
|- | |- | ||
| {{icoon|Shiriken+}} | | {{icoon|Shiriken+}} | ||
| Regel 225: | Regel 225: | ||
| {{icoon|Slangenstaart}} | | {{icoon|Slangenstaart}} | ||
| [[Slangenstaart]] | | [[Slangenstaart]] | ||
| − | | | + | | Een staart van een ratelslang |
|- | |- | ||
| {{icoon|Slangenstaart+}} | | {{icoon|Slangenstaart+}} | ||
| Regel 261: | Regel 261: | ||
| {{icoon|Stuk IJs}} | | {{icoon|Stuk IJs}} | ||
| [[Stuk IJs]] | | [[Stuk IJs]] | ||
| − | | Bevroren water dat eeuwig koud | + | | Bevroren water dat eeuwig koud is |
|- | |- | ||
| {{icoon|Stuk IJs+}} | | {{icoon|Stuk IJs+}} | ||
| Regel 345: | Regel 345: | ||
| {{icoon|Zwarte Uniform+}} | | {{icoon|Zwarte Uniform+}} | ||
| [[Zwarte Uniform+]] | | [[Zwarte Uniform+]] | ||
| − | | Een afstandse Zwarte Uniform | + | | Een afstandse Zwarte Uniform+ |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 31 dec 2016 om 13:22
Upgrade Items
- Hieronder word weergegeven welke Items je nodig kan hebben tijdens het verbeteren/upgraden van een voorwerp. De namen staan in alfabetische volgorde.
- Wil je weten waar een bepaald item vandaan komt? Klik dan op de naam van dit item!
| Icoon | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| Agaat | geen beschrijving | |
| Berengal | Berengal staat bekend om het tot leven brengen van het smaakgevoel | |
| Berengal+ | Berengal staat bekend om het tot leven brengen van het smaakgevoel | |
| Berenvoeten Huid | De favoriete uithoudingsvermogen voedsel van de meeste mensen | |
| Berenvoeten Huid+ | De favoriete uithoudingsvermogen voedsel van de meeste mensen | |
| Blad | Een onbekend planten blad | |
| Blauw Kristal | Een stuk kristal uit de Draken Tempel met duistere machten versterkt | |
| Blauwe Parel | Een kleurrijke blauwe Parel. Vrouwen zijn er gek op | |
| Bloedrode Parel | Een bloed rode Parel. Vrouwen zijn er gek op | |
| Boek der Vloeken | Een Esoterisch Boek gebruikt om iemand mee te vervloeken | |
| Decoratieve Haarspeld | Een vrouwelijke haarspeld | |
| Demonen Aandenken | Een troosteloos aandenken van een Demon | |
| Demonen Aandenken+ | Een troosteloos aandenken van een Demon | |
| Demonen Edelsteen | Een edelsteen die de zielen van de doden vasthoud | |
| Demonen Edelsteen+ | Een edelsteen die de zielen van de doden vasthoud | |
| Demon's As | Zelfs een demon z'n as bevat buitengewone krachten | |
| Draken Schubben | Draken Schubben zijn een van de hardste materialen die men kent | |
| Drakenklauw | Het zien van deze angstaanjagende klauw brengt herinneringen naar boven... | |
| Esoterisch Handboek | De beginners handleiding van de Esoterische Leer | |
| Esoterisch Handboek+ | De beginners handleiding van de Esoterische Leer | |
| Gebroken Porselein | Een stuk Gebroken Porselein | |
| Gezichtscreme | Vrouwen gebruiken het om hun huid jong te laten blijven | |
| IJsbol | Een bol gemaakt van ijs. Het smelt niet tijdens warm weer | |
| IJsbol+ | Een bol gemaakt van ijs. Smelt niet tijdens warm weer | |
| IJswalvis Hoorn | Een waardevol beeldhouw materiaal | |
| Kikkerpoten | Een exotisch ingrediënt, smaakt net als een kip! | |
| Kikkertong | Een plakkerige tong | |
| Kluwen | Een kluwen draad | |
| Krijgers Symbool | De Krijgers Symbool wordt gegeven aan legendarische vechters | |
| Kwartz Zand | Dit zand lijkt de steen schepselen te dienen in de Woestijn als bloed | |
| Maansteen | geen beschrijving | |
| Magische Zaden | Deze zaden zinderen met vitaliteit | |
| Oester | Een schelpdier met een mooie schelp. Kan ook een Parel bevatten | |
| Onbekend Medicijn | Onbekend medicijn met onbekende ingrediënten | |
| Onbekend Medicijn+ | Een onbekend medicijn met onbekende ingrediënten | |
| Onbekende Talisman | Onbekende Talisman, alleen Esoteristen kunnen het lezen | |
| Onbekende Talisman+ | Een onbekende Talisman, alleen Esoteristen kunnen die lezen | |
| Ork Amulet | Een amulet die grote kobolds aanspoort | |
| Ork Amulet+ | Een amulet die grote kobolds aanspoort | |
| Ork Knots | Een lelijk wapen met robuuste doornen | |
| Ork Tand | Een stinkende tand van een reuze kobold | |
| Ork Tand+ | Een stinkende tand van een reuze kobold | |
| Ornament | Een favoriet versiersel van meisjes | |
| Plantensap | Hoogwaardige plantaardige secretie | |
| Rode Haarband | Een chique lintje die vrouwenhaar vastbindt | |
| Roestig Mes | Een roestig mes blad | |
| Schorpioenen Klauw | Een stevig lijkende klauw | |
| Schorpioenen Naald | Een naald dat schorpioenen gif bevat | |
| Schorpioenen Staart | Een giftige Schorpioenenstaart | |
| Schorpioenen Staart+ | Een giftige Schorpioenen staart | |
| Shiriken | Een wapen waar sluipmoordenaars mee gooien | |
| Shiriken+ | Een wapen die sluipmoordenaars gebruiken om mee te gooien | |
| Slangenhuid | De huid van een slang | |
| Slangenstaart | Een staart van een ratelslang | |
| Slangenstaart+ | De staart van een ratelslang | |
| Spinnen Gifzak | De gif zak van een spin | |
| Spinnenbroedzak | Wordt gebruikt als een talisman door vrouwen die geen kinderen hebben | |
| Spinnenoog | Spinnenogen zijn favoriet onder verzamelaars | |
| Spinnenpoten | Sjamanen gebruiken de harige Spinnenpoten in hun werk | |
| Spinnenweb | Een spin gebruikt zijn zijde om zijn huis de bouwen | |
| Stuk Edelsteen | Een afgebroken stuk edelsteen | |
| Stuk Gebroken Pantser | Een afgebroken stuk van een pantser | |
| Stuk IJs | Bevroren water dat eeuwig koud is | |
| Stuk IJs+ | Bevroren water dat eeuwig koud blijft | |
| Stuk Stof | Stuk Stof die iemand gebruikt om zijn wonden mee te bedekken | |
| Stuk Stof+ | Een stuk stof dat wordt gebruikt om iemands wonden te bedekken | |
| Tijger Hoektand | Stevige hoektand van een tijger | |
| Tijger Vacht | De favoriete dierenvacht onder verzamelaars | |
| Titanium Dioxide | geen beschrijving | |
| Vingerbotten | De laatste resten van een gevallen held | |
| Vis Graten | De botten van een vis | |
| Vlag | Een Vlag die wilde troepen markeert | |
| Vlammende Manen | Een Vlammende Maan draad wordt gebruikt om winter kleding te maken | |
| Vloeken Boek+ | Dit Esoterisch boek wordt gebruikt om iemand mee te vervloeken | |
| Water Kristal | Het hart van een duister IJs schepsel | |
| Witte Haarband | Een populaire haarband om vrouwenhaar mee vast te binden | |
| Witte Haarband+ | Een populaire haarband om vrouwenhaar mee vast te binden | |
| Witte Parel | Een puur witte Parel. Vrouwen zijn er gek op | |
| Witte Tijger Vacht | Meest waardevolle dierenvacht onder verzamelaars | |
| Wolvenvacht+ | De dikste haren in de wolvenvacht wordt gebruikt om borstels en kammen te maken | |
| Yeti Vacht | Vacht van de legendarische Yeti, die tegen de kou beschermt | |
| Yeti Vacht+ | De vacht van de legendarische Yeti beschermt tegen de kou | |
| Zwarte Uniform | Een afstandse Zwarte Uniform | |
| Zwarte Uniform+ | Een afstandse Zwarte Uniform+ |
Craft Items
- De items hieronder worden niet gebruikt wanneer je een bepaalde Item wilt verbeteren. Deze worden gebruikt om Items te maken.
- Zie ook Item Productie