Overige Items: verschil tussen versies
| [ongecontroleerde versie] | [ongecontroleerde versie] |
| Regel 10: | Regel 10: | ||
| {{icoon|Bloed Pil}} | | {{icoon|Bloed Pil}} | ||
| [[Bloed Pil]] | | [[Bloed Pil]] | ||
| − | | Een pil gemaakt van hertenbloed. | + | | Een pil gemaakt van hertenbloed. Het heeft een zwaar hallucinerend effect |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 22 jul 2016 om 13:33
- Op dit pagina staan items die niet vaak besproken zijn op de bestaande pagina's en/of items die een functie hadden in het Spel.
| Icoon | Naam | Beschrijving |
|---|---|---|
| Bloed Pil | Een pil gemaakt van hertenbloed. Het heeft een zwaar hallucinerend effect |